Pro vystavovatele

Buďte součástí jedinečného spojení dvou naprosto odlišných světů – světa těžkého průmyslu a světa křehkých léčivých rostlin.  Pojďte s námi zazelenit úchvatný industriální prostor technického muzea.

Využijte možnosti prezentovat svou firmu, své produkty, vize a nápady na dalším ročníku konopného veletrhu KONOPEX v Ostravě, který vyroste v unikátních prostorách Dolní oblasti Vítkovice. Myšlenkou veletrhu je šířit povědomí o všestranném využití rostlin konopí u široké veřejnosti, městských zastupitelů a samozřejmě nápaditých podnikatelů. Přivítáme zde vystavovatele z celé České Republiky, ze Slovenska, Polska, Holandska a dalších zemí.

 

Veletrh se věnuje pěstování v podmínkách indoor i outdoor, pěstitelské technice a pěstitelským potřebám, zpracování a výrobě produktů. Vítáni jsou také prodejci vaporizérů a kuřáckých potřeb, zemědělci, prodejci zahradní techniky, bylinkáři, prospěšné organizace i ekologicky zaměřené firmy.

Účastí na veletrhu se Vám nabízí možnost prezentovat své produkty a služby, seznámit se s jinými vystavovateli a jejich aktivitami. Vzniká tak příležitost pro zisk nových potenciálních klientů, sjednání zajímavých obchodů, nákup a prodej produktů atd.

Marketing, reklama, vystavovatelé

+420 736 736 008

jan@konopex.cz

KONOPEX JMJ s.r.o.

Stará 51/4
708 00 Ostrava – Pustkovec
Česká republika (CZ)
IČ: 048 94 090
DIČ: CZ04894090

info@konopex.cz

Farmacie, gastro, vystavovatelé

+420 774 558 677

martin@konopex.cz